Summer SunSet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Summer SunSet

Relax on the beach
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Awake and Alive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorMesaj
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 11 EmptyVin Iul 15, 2011 3:43 am

Auzindu-i gemetele, zambi slab, incercand sa mentina ritmul, cu toate ca nu era obisnuit. Continua cu aceleasi miscari, pana i se blocase caile respiratorii,lucru ce il obliga sa se opreasca. Respira cu greutate, insa avea sa se obisnuiasca cu privire la asta pentru ca i se intampla des in ultimul timp. Isi daduse si ultimele articole vestimentare jos, aruncandu-le neglijent. Se intinse deasupra lui G., sarutandu-i gatul pana la ureche, unde ii muscase lobul urechii, urcand.
-Esti asa un pervers scumpule.
Murmura, referindu-se la faptul ca se excitase atat de repede, lasandu-i o mana sa ii alunece lent pe corp, atingandu-i corpul.Ezita putin in ceea ce il priveste, fiind usor deranjat de durerea simtita data trecuta. Corpul era dominat de o temperatura ridicata, lucru ce il facea sa isi piarda controlul.
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 11 EmptyVin Iul 15, 2011 3:52 am

Deja gemetele incepea sa creasca in intensitate. Chiar te pricepeai daca ma faceai sa scot asemenea sunete. Rasuflu usurat atunci cand te-ai oprit caci nu aveam de gand sa-mi dau drumul in gura ta, ranjind larg cand iar imi acaparezi gatul si imi musti lobul urechii.
-Nu am ce face scumpule, nu-i vina mea ca te descurci tu atat de bine.
Spun privindu-ti atent corpul perfect, muscandu-mi lasciv buza inferioara. Ma atrageai intr-um mod infernal si inca nu-mi venea sa cred ca luase-i initiativa si controlul.




Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 11 EmptyVin Iul 15, 2011 4:02 am

Ranji larg cand il auzi, sarutandu-l sub buza inferioara, pana sub barbie, fiind bucuros de ceea ce auzise.Il imbratisa scurt, dupa care isi duse din nou ambele maini de-o parte si de alta a corpului acestuia, nedorind sa isi lase greutatea pe operatie.
-Crezi?
Intreba retoric, dupa care se aseza intr-o pozitie mai comoda, prinzandu-i mandria in mana si pozitionand-o , lasandu-se lent in jos,scotand un mic scancet resimtind durerea, dar ameliorata fata de data trecuta.
-Inca doare. La, la naiba!
Murmura, suflandu-si aerul rece inspre piept, simtindu-se din ce in ce mai incalzit nesuportand asta. Simtindu-l adanc inauntrul sau se opri pret de cateva secunde dupa care incepu sa se miste, muscandu-si buza infrioara si inchizandu-si ochii.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Awake and Alive - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 11 Empty

Sus In jos
 
Awake and Alive
Sus 
Pagina 11 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer SunSet :: Beach :: Hotelul-
Mergi direct la: