Summer SunSet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Summer SunSet

Relax on the beach
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Awake and Alive

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyLun Iul 11, 2011 2:26 pm

Statea pe aceeasi banca, in fata lui fiind Tye, obositv dupa o noapte nedormita.Isi auzi toate oasele trosnind la fiecare miscare,fiind ceva inchipuit.
-Tye,te-as ruga sa te intorci la tata.Ai grija de el!Ii explic eu totul,insa tocmai ce eram sa-l pierd pe G. din cauza unei idei prostesti.Iarta-ma
T:-Nu e nimic.Ma voi retrage,pana voi avea noi ordine.
-Iti multumesc ca ma intelegi.
Spuse,ridicandu-se de jos si imbratisandu-l prietenesc pentru ultima oara.Ii era ca un frate,cu toate ca sarutul complicase tot si mai aveau momente in care divergentele predominau. Se retrase pe banca, prinzand cheile propriei masini, bagandu-si-le in buzunar,nefolosind-o de la varsta de saispe' ani, de cand Tye ii era sofer.
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyLun Iul 11, 2011 2:30 pm

Te vad si ma apropii de tine, privind dupa Tye cu ura incredibila ce se putea citi cu usurinta in ochii mei, fiind in stare sa-i platesc cu aceeasi moneda aici, acum, daca as fi avut un pistol la indemana. Imi indrept privirea spre tine, zambind cald.
-Puteam pleca. Matt a zis ca vine imediat dupa asa ca nu trebuie sa asteptam mult. Vreau sama duc mai intai la hotel sa-mi strang lucrurile. Azi ma voi muta in casa mea asta, desigur, daca vei vrea sa locuiesti cu mine.
Spun cu un ton cald, plin de viata, asteptandu-ti raspunsul.




Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyLun Iul 11, 2011 2:36 pm

Cand il auzi pe G. isi intoarse privirea spre el,zambind intr-un mod prostesc.Trase aer in piept, auzindu-i vorbele ca propunere,ridicand o spranceana.
-Te avertizez ca va fi dificil sa stai cu o pacoste ca mine!
Spuse mandru de asta,ranjind din ce in ce mai pervers.Privi in jur,observand diferite persoane,ceea ce il facuse sa isi dea ochii peste cap.Tye se retrase intre timp fara sa spuna nimic,Joshua neobservand asta.Il trase pe G. dupa una dintre plantele ce aveau scop de decor muscandu-si cu ardoare buzele.
-Ce ar fi daca am vorbi putin si m-ai saruta?
Intreba privindu-i conturul buzelor,lucru ce facea sa le vrea; sa doreasca sa le simta din nou aroma atat de dulce
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyLun Iul 11, 2011 2:43 pm

AM dat negativ din cap la spusele tale, lasandu-ma purtat de pasii tai atunci cand m-ai tras dupa cea planta, ranjind larg cand te aud. Imi pun mainile in jurul trupului tau, lipindu-mi buzele de ale tale, sarutandu-te cu ardoare de parca ar fi trecut un veac de cand facusem asta ultima oara. Imi strecor limba in gura ta, explorandu-ti fiecare coltisor. Iti prind limba intre buzele mele, masand-o, sugand-o apoi pasional pana ce aroma ei a fost iarasi intiparita pe buzele mele, muscandu-ti lasciv buza inferioara cadn am ramas fara aer.
-Daca voi avea parte de astfel de saruturi tot timpul, atunci prefer sa stau cu o pacoste si mai mare, insa nu esti deloc asa. Esti cea mai mare bucurie ce mi s-a intamplat vre-odata.




Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyLun Iul 11, 2011 2:49 pm

Ii privi mainile cand si le duse in jurul trupului tau,inghitind in sec.Atat de bine sa il simta din nou aproape,sa il poata vedea bine langa el.Isi inchise ochii cand acesta concepuse un nou sarut,corpul sau vibrandu-i usor sub gandul ca inca il poate saruta pe G.Pe langa faptul ca putea sa il piarda din cauza glontului,exista si posibilitatea de a-l pierde datorita acelui sarut ,firesc gresit, cu Tye,lucru ce nu si-l dorea.Cand il auzi ranji larg,ducandu-si mainile in jurul gatului acestuia si inclinandu-si capul intr-o parte.
-Mi-a fost dor de astfel de atingeri.Mi-a fost dor de tine!
Spuse muscandu-i buza inferioara si lasandu-si vinovat ,in jos privirea.
-Te iubesc mult si n-as putea sa ma uit la altul!
Zise sigur de el,imbratisandu-l usor,nedorind sa il raneasca la operatie
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyLun Iul 11, 2011 2:57 pm

-Nu ai sa ma mai pierzi, insa te rog sa eviti sa te saruti cu altii, indiferent cine sunt sau sub ce pretext. Nu vreau decat ca eu sa am parte de asemenea saruturi, de atingerile tale. Nu vreau sa te impart cu absolut nimeni.
Spun imbratisandu-te calduros, sarutandu-ti parul. Telefonul imi sunase, fiind un beep din partea lui Matt, semn ca ne astepta afara si sa venim. Te iau de mana, spunand un ''haide'' iesind apoi din spital, indreptandu-ne spre masina. Iti deschid portiera, asteptand sa urci, urcand si eu apoi dupa tine.



Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 5:16 am

Dadu afirmativ la tot ceea ce spusese, terminand prin a trage aer in piept si a zambi larg. Era deacord cu tot ceea ce el zise, nefiindu-i greu sa indeplineasca. Ii urma pasii, pana la masina lui Matt, salutandu-l intr-un mod prietenesc. Intra in aceasta sarutandu-l fugitiv pe G. in momentul in care ii deschise portiera, indreptandu-si spatele.
-Orice ai spune sa stii ca nu e vina mea.Nu eu sunt inculpatul!
Murmura cand il vazuse pe Matt, inchizandu-si ochii , simtindu-se vinovat pentru starea actuala a lui G.
-Adica in mare parte eu sunt,dar nu sunt eu. Nu e ceea ce pare!
Spuse dand pozitiv din cap pentru a-si sustine vorbele cerandu-i ajutorul baiatului cu toate ca n-avea cum sa ii ia apararea. El era de vina, asadar trebuia sa taca si sa asculte o posibila morala de-a lui Matt
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 5:23 am

M:Un singur lucru am de spus momentan: ba tu esti chiar prost?!
Se adresa el mie, intinzandu-se pana la mine, dandu-mi un capac zdravan in cap de am zis ca vad stele verzi. Imi duc mainile in locul lovit, frecand, murmurand un ''firar, doare''.
M:Si eu care am crezut ca vechiu K.G a disparut, ca te-ai cumintit, insa tot la fel de prost si impulsiv ai ramas. Nu-ti face griji Josh, e numai vina prostului meu de var. De parca nu ti-a ajuns un glont incasat, ai mai vrut inca unul.
-Taci odata! Numai de morala ta n-am chef. Ce vrei sa fac daca m-am enervat?
M:Sa te potolesti! Nu vreau sa ajung sa te vad din nou ca in trecut, as prefera sa te duc la un sanatoriu decat sa te stiu liber. Spuse oftand adanc. Te-ai gandit macar o clipa la Josh cand ai facut nebunia asta? Daca mureai?
-De parca a-ti fi scapat voi asa de repede de mine. Insa, sti bine ce patesc cand ma enervez. Vad negru in fata ochilor, nu-mi dau seama de nimic si nu vreau decat sa ma bat, sa-mi descarc nervii.
M:De-asta esti si mai mare prost! Tampitule!



Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 5:41 am

Cand observa ca toata morala ii era adresata lui G. ranji larg, facandu-i scurt din ochi. Dadea pozitiv din cap in semn ca il sustinea pe Matt si asta doar pentru a nu-i face si lui la fel.
-Asa e scumpule! Nu te-ai gandit la mine. Acum te-ai convins de faptul ca esti prostut?
Intreba, intinzandu-se spre el si sarutandu-i fugitiv pe buze.
-Si pentru asta ma voi declara castigator. Ai pierdut un pariu, punct! Te vei atinge de mine cand am chef, poate chiar pesteee...niciodata!.Bine?
Adauga usor imbufnat, stiind ca n-ar putea face nimic in conditia sa fizica actuala. Isi lasa privirea asupra abdomenului, lasandu-si capul in palme, fiind cuprins de un sentiment de vinovatie. Ofta , inchizandu-si ochii si stramband din buze.
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 5:45 am

Mi-am intors capul de la voi, privind imbufnat pe geam. Uram cand cineva imi tinea morala, ma simteam ca un mucos, nu un adult ce eram defapt.
-Daca as fi in locul tau nu as comenta! Adu-ti bine aminte cine ti-a scapat pi...
Si ma opresc lasandu-mi privirea in jos. Nu vroiam sa-l fac sa se simta vinovat, uram cand o persoana se simtea vinovata din cauza mea. Imi sprijin capul de geam, rugandu-l pe Matt sa ma duca acasa, pastrand apoi tacerea. Nu suportam astfel de situatii. Preferam ca, odata facuta boacana, sa o las asa, nu sa pun paie pe foc. In plus, timpul nu se mai poate da inapoi, ce-a fost a fost, ce rost mai aveau moralele? Ma schimbasem destul, mai mult nu as fi putut ca sa va fac pe plac.




Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 5:55 am

Isi ridica lent capul privindu-i pe amandoi si oftand. Atmosfera era una tensionata, letala. Murmura catvea injuraturi dupa care isi inchise la loc ochii, lasandu-si capul pe spate. Nu intelegea de ce se comportau uneori mai imatur decat le cerea varsta. Bineinteles si el o facea, insa intentionat, desigur.
-G. repet: esti un prost!
Spuse, privindu-l pe Matt si apucandu-l durerea de cap. Isi lasa mainile la ambele tample masandu-si-le usor si inghitind in sec.
-G. te iubesc insa trebuie sa accepti ca n-ai trebatate. Putem evita subiectul, va rog?
Murmura, lasandu-si capul pe umarul acestuia si lasandu-si privirea asupra conturul buzelor lui.
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 5:59 am

Am refuzat sa mai vorbesc caci sigur iar spuneam inca o prostie iar Matt s-ar fi suparat pe mine si nu vroiam asta. Oftez adanc in sinea mea, continuand sa-mi tin capul rezemat de geam, privind cladirile pe langa care treceam in drum spre casa mea.
M:Deci, am auzit ca ai pierdut un pariu. E serios sau doar o gluma?
Intreba Matt insa nu primi nici un raspuns din partea mea. Nu fusesem deloc atent, gandul meu zburand in alta parte, in noaptea in care il aaprasem pe tip de glontul ala ce-mi intrase in spate. Mi-am amintit chipul lui, expresia atat de vinovata pe care si tu ai avut-o, si simteam cum mi se rupea sufletul.




Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 6:19 am

Cand auzi intrebarea lui Matt, da afirmativ din cap ranjind larg .
-Da. E cat se poate de adevarat.
Murmura ducandu-si ambele maini grijuliu deasupra ranii, sarutandu-i-o usor.Il iubea si nu dorea s ail mai expuna vreodata riscului. Se simtea vinovat, insa nu dorea sa o arate, mai ales ca sentimentul de iubire era cu mult mai puternic decat vinocatia.
-Ce ai dragule? Ti-e rau?Te doare...?
Intreba ducandu-si o mana la nivelul barbiei sale si ii intoarse capul pre el. Nu intelegea ce il facuse sa cada astfel pe ganduri. insa n-avea sa il intrebe si nici sa ii dea de inteles ca sesiza tot ce se intampla, cu toate ca permitea prostia sa devina ceva de fatada.
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 6:34 am

Imi intorc capul spre tine, tresarand usor ca trezit dintr-un vis. Iti zambesc, sarutandu-te scurt pe buze.
-Sunt bine, doar ma gandeam, si nu, nu ma doare.
M:Si pe ce a-ti pariat? Oh doamne, K.G a pierdut primul pariu din viata lui, stai sa vezi cand vor auzi restul
-Ei bine, toate au inceput. Acum trebuie sa-i ofer o baie in ciocolata si sa-l rafat, si ma voi abtine de la o face cu el cat timp va vrea, deci cu siguranta voi muri de sculament foarte des.
M:Auch, asta nu-i deloc placut. Abia astept sa vad cat vei rezista, sunt curios.
-Da, si eu.





Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 9:51 am

Isi trecu limba peste buze, incantat de acel sarut, cu toate ca a fost unul scurt. Singurul lucru pozitiv a fost ca aroma i s-a intiparit pe gura, rasfatandu-i intregul corp si simtind mici fiori ce se extindeau in intregul sau corp.
-asa ca nu mori tu din atat! Prostule!Poate mor eu inaintea ta.Ai fi multumit?
Intreba lasandu-si mana pe blugii acestuia, apasand cu un deget la nivelul mandriei sale, stramband din buze.
-Acum daca iti interzic asta va fi din cauza operatiei. Te iubesc!
Murmura, lasandu-si din nou privirea atintita asupra conturul buzelor lui, retragandu-si mana. Si-o duse usor pe abdomenul sau, nedorind sa ii provoace durere. Concepuse un nou sarut, dorind ca viata lui sa depinda de asta.
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 11:42 am

Imi indrept privirea spre tine cand ma faci iar prost, surazand nevinovat, marind ochii cand observ unde apesi, inghitind in sec. Ah, cat as fi dat sa uite macar o clipa de rana aia, nici macar mie nu-mi mai pasa de ea. Oftez adanc, acceptandu-ti sarutul intr-un mod pasional, oprindu-ma atunci cand am ramas fara aer. Mi-am indreptat privirea spre Matt, ranjindu-i larg, parca spunandu-i printr-o privire ce avea de facut, acesta dand afirmativ din cap. In scurt timp am ajuns acasa. Cobor din masina, privindu-mi vila mandru. Muncisem mult pentru o asemenea casa, iar acum era in sfarsit terminata.
M:eu am plecat, vorbim mai incolo.
-Merci, iti raman dator.



Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 11:57 am

Se infructa din aroma dulce a buzelor lui G. pana cand acesta intrerupse sarutul datorita lipsei aerului, problema cu care si el se confrunta de ceva vreme. Isi musca buza inferioara, coborand din masina in momentul in care oprise, ducandu-se in spatele lui G. privind dezorientat in jur. El nici nu stia unde e hotelul, apaio acest loc?
-Ce e asta?
Intreba, dupa care privirea i se atintise asupra vilei, inghitind in sec. Asta se putea numi vila..? Isi trase usor o palma peste obraz, mai mult atingandu-si-l cu degetele dorind sa realizeze ceea ce se intampla.Matt pleca.Unde pleca..si mai bine spus habar n-avea unde se aflau, unde ii lasase tipul.
-Stai!Unde .. unde pleaca?
Intreba, vocea tremurandu-i din nou, simtindu-se din nou pierdut.
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 12:02 pm

Imi indrept confuz privirea spre, observand brusca schimbare, bufnind intr-un chicot amuzat. Iti ciufulesc putin parul, sarutandu-te scurt pe buze.
-Asta este viitoarea ta casa, unde vom locui impreuna.
Te iau de mana si te trag dupa mine, scotandu-mi cheile. Descui usa, intrand inauntru, privind multumit in jur. Totul era absolut modern, exceptie facand camera mea caree ra decorata in stil pur gotic. Era prima data cand vedeam si eu decoratiile, mobila si restul, insa avusesem incredere in echipa mea. Imi instalase pana si Wii-ul si PS. Asa mai mergea. Intru i sufragerie, intinzandu-ma pe canapeaua de pielea neagra, atat de comoda.
-Asa mai zic si eu casa!
Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 12:10 pm

Cand il auzi razand scoase limba afara, imbufnat de acest lucru.Intr-adevar era speriat, insa nu avea motiv sa reactioneze astfel,sau cel putin asta era conceptia lui Joshua. Cand ii asculta explicatia, isi mari ochii involuntar, facand un mic pas in spate. Bineinteles, nu avuse timp de nimic, fiind luat de catre G. intrand iu interiorul vilei. Privi fascinat acel loc mirific, inghitind in sec. Pasi tacut spre canapelei, asezandu-se in genunchi in fata lui G.
-G. , iarta-ma pentru impulsul pe care ti l-am dat. N-am vrut sa se ajunga la asta.. sa te impuste.
Spuse, lasandu-si privirea in jos, inca simtindu-se vinovat.Nu stia daca persoana sa ii inspira aceeasi incredere lui G. si asta il deranja cel mai tare. Nu vroia sa fi stricat totul dintr-o simpla prostie.
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 12:15 pm

-Uite, iti voi spune si tie ce i-am spui si lui Matt atunci: nu esti vinovat pentru actiunile mele, si chiar asa si este. Nu suport sa te vad asa, uita tot, lasa tot de-oparte. Eu mi-am cautat-o cu lumanarea, e numai vina mea si a lui Tye ca a tras, insa tot vina mea e ca l-am provocat. Sti... cand ti-am spus atunci ca nu-mi pasa daca o faci cu altul, am mintit. Imi pasa chiar foarte mult insa nu vreau sa te simti sufocat de atata iubire, fiecare e liber sa faca ce vrea. Haide, inceteaza sa te simti vinovat, nu-mi placi asa. Unde-i pustiul vesel?
Spun zambind cald, ridicandu-ti privirea asupra mea, facandu-ti scurt cu ochiul.




Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 12:25 pm

Il asculta ducandu-si mainile la nivelul ochilor dorind sa opreasca eventualele lacrimi.
-Prostule!Ma faci sa plang din nou! N-am plans atata intr-o intreaga luna! Voi deveni un smiorcait din cauza ta
Murmura, privindu-i chipul si-si musca buza. Cu siguranta, cu toate ca durerea nu se putea compara, clar ar fi indraznit inc-o data acelasi lucru, insa avand in vedere conditia fizica a a acestuia se multumea doar cu saruturi. Se intinse sarutandu-i gatul oprindu-se in momentul in care isi amintise ca zona aceea trebuia considerata interzisa pret de cateva zile, poate saptamani, eventuale luni. Isi duse mainile in jurul gatului sau, zambind inocent .
-Si G. imi permiti inca un sarut sau trebuie sa mai tanjesc mult dupa unul?
Intreba, muscandu-si ambele buze, acum nefiind singurul cu probleme la abdomen. Acea seara il marcase cateva zile bune, facand referire la corp. Inca se facea resimtita u\o usoara durere , bineinteles la miscari bruste
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 12:34 pm

Cuvantul ''prost'' deja imi atribuia o calitate mai nou, insa nu era o problema, fiindca asa si ma simteam acum. Zambesc larg, dand negativ din cap, oftand adanc. Mai nou devenisei slabiciunea mea, si ma durea sa te vad plangand. Ma ridic in sezut, luandu-te de jos cu toata forta, punandu-te in poala mea. Fara sa mai scot nici un sunet, imi lipesc buzele de ale tale, concepand un sarut perfect pasional. Incep sa ma joc in voie cu limba ta, sugand-o posesiv, nevrand sa-i mai dau drumul, explorandu-ti fiecare coltisor al gurii fara a face macar o mica pauza. Totusi, cand lipsa aerului devenise prea problematica, iti apuc buza inferioara intre dinti, tragand usor de ea, rupand astfel sarutul.
-Te iubesc, mult de tot, si as mai incasa inca o suta de gloante pentru tine.




Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 12:43 pm

Cand il ridica, inghiti in sec, stiind ca i-ar putea deschide rana. Respiratia ii era una sarcadata,insa corpul lui se misca similar dictarilor lui G.,dorind sa i simta aroma buzelor. Cand concepuse un sarut atat de tandru, isi inchise ochii, jucandu-se cu limba sa in voie simtindu-i fiecare atingere pana in maduva oaselor. Fiorii ii incalzeau corpul, facandu-l sa tremure mai rau ca un minor. Era placut, mai ales ca el era el.Cand ii musca buza, il lasa, placandu-i senzatia.
-Numai spune asta. Nu-ti voi mai da niciun motiv, promit!
Spuse sigur pe sine, nedorind sa mai calcxe gresit inc-o data. Isi retrase putin capul, dupa care trase el de buza inferioara a baiatului, sugandu-i-o usor. II adora parfumul, aroma, gandul. Totul tindea spre perfectiune, iar el se simtea atat de mototolit in comparatie cu el.
-Promite-mi ca nici tu nu vei dori sa faci la fel ca mine! Si ca,ca .. nu ma vei mai lasa singur
Souse, lasandu-si capul sprijinit de umarul drept al acestuia.
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 12:48 pm

Te las sa faci tot ce-ti poftea inima din mine, fiind cu totul al tau, trup si suflet. Te ascult cu atentie, zambind cald, cuprinzandu-te in bratele mele mari, sarutandu-ti parul. Puteai fi atat de incapatanat cate-odata de nu intelegeai ca te iertasem de mult.
-Iti promit, si ma voi tine de promisiune ca si pana acum. In fata ochilor mei doar tu mai existi, inima mea striga doar numele tau si gandul mi-e numai la tine. Nu doresc pe nimeni altcineva, ma simt ca un rege in preajma ta si asa vreau sa si ramana. Oricum, sunt sigur ca n-ai facut aia cu rea intentie, te-am iertat de mult. Nu-ti mai bate capsorul frumos cu asta.




Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Joshua T.

Joshua T.


Mesaje : 128
Data de înscriere : 05/07/2011

Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 EmptyMar Iul 12, 2011 12:55 pm

Il asculta dand pozitiv din cap si zambind slab. Asta era ceea ce isi dorea el sa auda, lucru ce s-a adeverit odata cu auzul vocii lui G. Murmura un te iubesc apasat, dupa care il saruta fugitiv pe buze. Nu dorea sa mai faca nimic ce sa intervina din nou in relatia lor. Nu-si mai permitea si nici numai vroia sa se repete asta.
-G.? De ce m-ai iertat asa usor?E u sigur as fi facut ca naiba..Mai ales daca as avea un corp ca al tau,un caracter atat de dulce...
Murmura, usor pierdut zambind larg. Nu dorea sa mai fie trist, melancolia fiind un sentiment deranjant pentru el.
-Nu vreau sa te mai pierd. Nu vreau sa te mai ranesc. oresc doar sa te am langa mine.
Spuse, strangandu-l in brate cu grija, cu aceeasi intentie- de a nu-l rani si a-i redeschide rana. Asta ar fi un lucru inacceptabil, inca o greseala lamentabila. Isi trecuse buzele peste obrazul acestuia, inchizandu-si ochii, continuand sa ii inspire parfumul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Awake and Alive - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Awake and Alive   Awake and Alive - Pagina 9 Empty

Sus In jos
 
Awake and Alive
Sus 
Pagina 9 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer SunSet :: Beach :: Hotelul-
Mergi direct la: