Summer SunSet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Summer SunSet

Relax on the beach
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fallen

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Fallen - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fallen   Fallen - Pagina 2 EmptyJoi Iul 07, 2011 11:42 am

Ranjesc larg si ma dau mai aproape de tine, spunandu-i lui Bill sa aduca doua bauturi pentru mine si tine, ceva tare. te analizez atent, stiind ca tu erai alesul pentru seara asta, insa ce rost avea sa ma grabesc?
-Si cum te cheama scumpule? Eu sunt K.G, incnatat
Spun si-ti fac si eu scurt cu ochiul, continuand sa ranjesc. Dar stiamc a arati super, nu gluma. Eh, ce mai noroc si pe capul meu!




Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Xavier Pierce

Xavier Pierce


Mesaje : 19
Data de înscriere : 06/07/2011

Fallen - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fallen   Fallen - Pagina 2 EmptyJoi Iul 07, 2011 11:47 am

Te analizez scurt si apoi arunc o privire in club, intorcandu-ma la tine, altcineva mai bun nu gaseam. Imi arcuiesc buzele intr-un zambet dulce, inocent.
-Xavier. Pe tine? Intreb curios, privindu-te in ochi, uneori mutandu-mi ochii pe trasaturile fetei tale, arati chiar bine ce-i drept si imi mai esti si vecin, perfect.
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Fallen - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fallen   Fallen - Pagina 2 EmptyJoi Iul 07, 2011 11:53 am

-Spune-mi K.G, e mai simplu si m-am obisnuit.
SPun si dau pe gat bautura adusa de Billy, indreptandu-mi iar privirea supra ta. In seara asta chiar aveam sa ma distrez, nu gluma.
-Si spune Xavier, singurel pe-aici?
Intreb ca sa ma asigur ca nu esti luat si sa-mi pierd timpul de pomana.





Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Xavier Pierce

Xavier Pierce


Mesaje : 19
Data de înscriere : 06/07/2011

Fallen - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fallen   Fallen - Pagina 2 EmptyJoi Iul 07, 2011 11:56 am

Ma uit in jur, apoi iarasi la tine.
-Tie cum ti se pare? Nu mi-am adus prietenul imaginar cu mine.
Chicotesc, privindu-te apoi cu un zambet copilaresc. Ma bucuram ca nu te-am mintit, pana la urma m-ai intrebat daca is singur in club si asa este, oricum nu eram prost sa zic ca sunt de un an intr-o relatie cu o fufa.
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Fallen - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fallen   Fallen - Pagina 2 EmptyJoi Iul 07, 2011 12:03 pm

-E bine atunci, insa, nu crezi ca prietena ta s-ar supara daca ar afla ca esti aici, singur, fara ea?
Intreb ranjind malefic caci tipa d ela receptie avea o gura mare si ii placea sa barfeasca. Plus ca iti auzisem si cerinta iar eu eram foarte priceput in ale observatiilor. Te priveam atent, asteptandu-ti reactia, continuand sa ranjesc larg.




Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Xavier Pierce

Xavier Pierce


Mesaje : 19
Data de înscriere : 06/07/2011

Fallen - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fallen   Fallen - Pagina 2 EmptyJoi Iul 07, 2011 12:05 pm

Surad auzindu-te, mirat totusi ca ai fost atent la mine si Amanda.
-Cine ii va spune? Eu nu.
Zic indiferent, ridicand din umeri. Oricum nu-mi prea pasa daca afla, aveam sa o impac repede cu un buchet de flori, o cutie de bomboane, o partida buna si gata, ma ierta pe veci.
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Fallen - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fallen   Fallen - Pagina 2 EmptyJoi Iul 07, 2011 12:07 pm

Stramb din buze, comanand ceva mai tare de data asta, Billy ducandu-se sa aduca din depozit.
-Interesanta relatie mai aveti. Oricum, lasand-o pe eala o parte, ce-ar fi daca ne-am distra impreuna in seara asta?
Spun si ma uit la tine, auzindu-l pe prietenul meu cum ma striga. Ii fac semn sa vina incoa, indreptandu-mi iarasi atentia spre tine.




Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Xavier Pierce

Xavier Pierce


Mesaje : 19
Data de înscriere : 06/07/2011

Fallen - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fallen   Fallen - Pagina 2 EmptyJoi Iul 07, 2011 12:11 pm

Iau paharul ce-l adusese barmanul mai devreme, pentru mine si il dau pe gat, apoi te privesc, ranjind larg. Ma enerva ca trebuia sa ma comport mai matur, niciodata cand eram copilaros nu gaseam pe cineva cu care sa ma distrez. Las paharul pe masa, privindu-te in ochi. Ma apropii de chipul tau, buzele noastre fiind la o distanta foarte mica.
-Pe mine nu ma deranjeaza, mai suntem si vecini, trebuie sa ne intelegem bine. Zic privindu-te in ochi, apoi imi departez chipul de al tau,
Sus In jos
K.G. Alex
Admin
K.G. Alex


Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/07/2011

Fallen - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fallen   Fallen - Pagina 2 EmptyJoi Iul 07, 2011 11:37 pm

Imi placea de tine si de comportamentul tau insa as fi preferat sa fi ceva mai copilaros. Adoram pustii copilarosi insa, in seara asta trebuia sa ma multumesc cu orice. Imi duc o mana dupa gatul tau, apropiindu-mi chipul de al tau.
-Vino cu mine, am sa-ti fac cunostinta cu prietenii mei apoi te fac un dans, ce zici?
Iti sarut fugitiv buzele, apoi ma ridic, spunandu-i lui Billy sa foloseasca cardul pe care i l-am dat ca sa achite consumatia.



Sus In jos
https://summer-beach.forumgratuit.ro
Xavier Pierce

Xavier Pierce


Mesaje : 19
Data de înscriere : 06/07/2011

Fallen - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fallen   Fallen - Pagina 2 EmptySam Iul 09, 2011 4:22 am

Te privesc calm cand iti duci mana dupa gatul meu, dar ma mira sarutul. Ridic din umeri. - Nu-mi prea pasa de prietenii tai. De ce nu trecem direct la dans? Intreb cu zambetul pe buze. Vroiam sa terminam cat mai repede cu clubul si sa mergem la hotel, in camera ta. Dimineata avea sa vina Amber si daca nu ma gasea in camera avea sa urmeze un scandal monstru si chiar nu aveam chef de asta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fallen - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fallen   Fallen - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Fallen
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Summer SunSet :: Beach :: Hotelul-
Mergi direct la: